Letenky za výborné ceny

Ať už se musíte mimo naši republiku vydat z pracovních důvodů, nebo potřebujete jen odreagovat mysl a chcete si odpočinout na nějaké hezké pláži, určitě bude skvělým rozhodnutím se vydat letecky. Proč právě letadlo? Jedná se o velmi pohodlnou formu cestování, často dorazíte na místo určení v mnohem kratším čase, než kdybyste využili autobusovou, vlakovou dopravu nebo auto. V letadle vás žádné zácpy nečekají, a kromě toho se jedná o velmi bezpečnou dopravu.

Velkou výhodou je to, že si letenky koupíte hezky z pohodlí svého domova. Vybírejte ty cenově výhodné, a pokud jste se rozhodli pro dovolenou na poslední chvíli, určitě si prohlédněte i letenky last minute, na kterých hodně ušetříte a budete moci peníze využít na různé vstupy, kulturní akce nebo třeba dobrou večeři!

kupte last minute

Jak u nás vyberete letenky?

Jednoduše si vyberte, jestli budete potřebovat jednosměrnou nebo zpáteční letenku. Následně vyberete, odkud budete cestovat, jaký bude váš cíl, a také si můžete vybrat jakou třídou poletíte. Termíny i počet cestujících se snadno zadají do tabulky. Pak stačí spustit vyhledávání a vybírat ty nejlepší lety, které se vám budou líbit.

nádherný výhled

Zajímavé destinace

A kam se můžete vypravit? Máme pro vás skvělé tipy na zajímavé destinace. Chorvatsko je jednou ze zemí, která je velmi oblíbená a cesta autem tam trvá poměrně dlouho, zvlášť pokud se chcete dostat například až do Dubrovníku. To si ovšem můžete ušetřit, sednou na letadlo a během pár hodin být s koktejlem na pláži a užívat si nádherného počasí. Další velmi oblíbenou oblastí je Lisabon. Portugalsko nabízí nádherné výhledy, příjemné koupání a především krásné památky i výbornou kuchyni.

Někdo by se rád podíval spíše na východ – můžete se vydat třeba do Ruska, protože Moskva je nádherná a uvidíte, že vás z tamější architektury a celkové kultury bude přecházet zrak.