Získat půjčku, kterou potřebujete, aniž byste přitom museli dokládat tisíc skutečností, vám může znít jako rajská hudba. Proto všichni pátrají po hypotéce bez doložení příjmu anebo po hypotéce bez registru. V takovém případě je ovšem nutné uvést, že tyto tradičně užívané lidové názvy jsou zavádějící, protože ve skutečnosti vám žádný poskytovatel půjčku nedá, aniž by neověřil vaše platební schopnosti a nezjistil, v jaké finanční situaci se nacházíte. Takže byste v každém případě měli při žádosti o půjčku počítat s tím, že si poskytovatel prověří, zda máte či nemáte záznam v registru anebo zda máte nějaké uznatelné příjmy, z jakých budete schopni své závazky splácet.

eurobankovky

Vždyť cílem každé hypotéky by mělo být vám pomoci, nikoli vás dostat do ještě větších finančních potíží, pokud už náhodou nějaké máte. Takže je přirozené, že je potřeba zjistit, jaké jsou vaše příjmy, a jaké máte výdaje pro posouzení toho, zda budete schopni poskytnutý úvěr splácet. Vlastně existuje jen jedna možnost, kdy vám může být poskytnuta hypotéka v situaci, kdy jste nezaměstnaní a bez příjmů, a to v případě, že tak chcete sanovat své dluhy a svůj závazek splatíte z prodeje nemovitosti.

měna

Půjčku můžete mít v kapse raz dva

Nicméně i když to může znít složitě a zdlouhavě, tak ověření všech skutečností je poměrně rychlý a nenáročný proces, a navíc, pokud prokážete, že máte dostatečné příjmy na splácení půjčky, můžete ji mít již brzy v kapse. Vadit nemusí ani váš záznam v registru anebo dluhy či exekuce, pokud bude zřejmé, že své závazky dokážete plnit. Půjčit si tak můžete jak na podnikání, tak i v rámci běžného spotřebitelského úvěru na cokoli potřebujete. Mějte však na paměti, že mimo schopnosti splácet je nezbytné i ručení nemovitostí, ať už bude vaše vlastní anebo libovolné třetí osoby, která bude ve vaší půjčce vystupovat jako spoluručitel.