Začneme krátkým rozdělením. Úvěrů je totiž celá řada. Lidé si mohou vybírat ze spotřebitelských úvěrů, ale také z různých druhů hypoték. Kategorie podnikatelů však stojí vedle této skupiny úvěrů pro běžné spotřebitele. V případě podnikání totiž investujete do firmy nebo podniku a splatíte tím firemní potřeby.

Získané peníze se následně využívají podle potřeby. I v případě spotřebitelských úvěrů se s tím můžete setkat. Půjčíte si například na stavbu domu a musíte doložit veškeré faktury. Tyto úvěry se tedy označují za účelové. U neúčelových úvěrů nemusíte dokládat žádné faktury ani účel, na co peníze použijete, takže s nimi můžete naložit zcela podle libosti.

žena peníze

Podnikatelské úvěry se často označují jako hypotéky bez registru https://www.nebankovni-hypoteky-uvery.cz/penize-ihned/.

Právě v těchto případech se jedná o neúčelové úvěry, takže nemusíte dokládat žádný druh účelu, na co peníze použijete. Samozřejmě musí jít veškeré vypůjčené finance do podnikání nebo firmy, proto se také jedná o podnikatelský úvěr.

A jak je to s podmínkami? Veškeré vyřízení je v dnešní době extra rychlé. Navíc se toleruje například nízké daňové přiznání na konci roku. Jelikož se jedná o hypotéku, musíte ručit nějakým druhem nemovitosti. Může se však jednat o jakékoliv nemovitosti a doba splácení může být nastavená až na 40 let. Za nemovitost získáte do 70% z její odhadní hodnoty. Nečeká vás žádné složité papírování ani náročné vyřizování, vše proběhne online. Schváleno můžete mít do 24 hodin.

peněženka peníze

Proč bez registru? Protože podmínky jsou v případě tohoto úvěru velice mírné, dokonce se tolerují záznamy v registrech, proto se jedná o úvěr takzvaně bez registrů. Peníze můžete použít naprosto libovolně na splacení dluhů, vyplacení exekucí, ale třeba i na pořízení majetku, správu objektů, placení běžných potřeb ve firmě.