Nebezpečí za volantem ale i na silnicích, lepší pohodlí pro řidiče a větší komfort to všechno stále posouvá své hranice. Ač se to nezdá, tak právě i tyto protiklady jdou v sobě ruku v ruce. Možná si řeknete, že jsou to rozdílné věci, které vůči sobě vytváří protiklady, ale pokud se na to podíváme formou celku, pak zjistíme, že k sobě mají velice blízko. Neustále se výrobci snaží zabezpečit automobil zevnitř a chránit tím řidiče a jeho zdraví.
audi na trávníku.jpg
Do dnešních moderních vozů se instalují airbagy, které jsou již samozřejmostí a další systémy, které mají ochránit zdraví řidiče za volantem. Na druhé straně je zde však velké nebezpečí nárazu či poškození https://www.vasestiznosti.cz/stiznost/8050/poskozeni-zbozi-pri-reklamaci zdraví někoho jiného. To naopak řeší venkovní systémy na voze, které často nejdou ani vidět, ale pomohou vám například v případě nepozornosti. Překážka na cestě? Chodec na vozovce, kterého jste málem přehlídli? Automobil vám zastaví a díky senzorům se nikomu nic nestane. Proto tyto dvě veličiny jdou spolu ruku v ruce, zvyšuje se jak bezpečí na silnicích, z pohledu venkovní strany, tak také ve voze, z pohledu řidiče.
Ø Základem všeho je zrak ve voze následně dobrá viditelnost. Bez zraku bychom nemohli řídit a nikam bychom zřejmě nedojeli. Zkuste si bez zraku ujít třeba čtyři metry. Nebudete si jistí ani prvním krokem, natožpak těmi dalšími.
Ø U každého automobilu se setkáváme s autožárovkami. Jistě teď chápete, proč je tak důležité, abychom si tyto produkty pořizovali do svého automobilu opravdu kvalitní.
mlha v lese.jpg

Kvalitní produkty

Osram je přední celosvětový výrobce těchto produktů. Jejich produkty jsou kvalitní, mají dlouhou životnost a navíc je na výběr z mnohých produktů. Existují základní typy, poté s lepším výkonem, ty, které svítí do modra, produkty, které mají delší životnost, lepší svítivost, vyšší jas a mnoho dalšího. Vybrat si proto můžete typ, který vám nejvíce bude vyhovovat. Osram h7 je vždy záruka té nejvyšší kvality.