Máte organizační schopnosti a rádi tak organizujete různé akce? Je jedno, jestli je to zcela vaše osobní iniciativa, nebo jestli je to vaše pracovní náplň. Laser game je vhodná pro obě tyto možnosti. Podle počtu zúčastněných osob vyberete vhodnou arénu, termín a čas. Pak už jen můžete odpočítávat dny. Ačkoliv se může zdát, že se jedná o ryze mužskou hru, tak se nenechte oklamat, i ženy v ní našly velké zalíbení!skupina-mensi(1)
Je to totiž ideální místo pro zorganizování různé firemní akce, firemního večírku nebo například teambuildingu. Je to skvělá příležitost k tomu, jak prohloubit vztahy ve vašem pracovním týmu. Jedná se o týmovou hru a tak je vzájemná spolupráce nezbytná. A to určitě není na škodu v žádném zaměstnání ani kolektivu. Věřte, že i vaši kolegové si budou hru velmi pochvalovat a nebudou chtít přestat. Nudné firemní akce už mají totiž dávno stopku, jsou tady mnohem zajímavější a zábavnější aktivity, u které všichni skvěle vypnou a budou zcela soustředěni hrou. Po předchozí domluvě je samozřejmě možné zajistit i drobné občerstvení (např. pivo, míchané drinky, teplé nápoje a mnoho dalšího).DSC_0204
Nemusí se však jednat jen o firemní akci. Laser game LazerfunPraha je i skvělé místo pro zorganizování jiné soukromé události, jako například narozeniny, různé rodinné oslavy, a stále populárnější je zde rozlučka se svobodou. Ačkoliv je tato hra vhodná pro všechny věkové kategorie bez rozdílů pohlaví, tak je to pro muže skvělá zábava, kterou mají v rámci svého rozlučkového dne/večera se svobodou.
Fantazii se opravdu meze nekladou. Pokud budete mít nějaké speciální přání v rámci hry, tak se nebojte obrátit na příslušný personál, který vám velice rád pomůže nebo poradí. Vždy však mějte na paměti, že je nutná rezervace předem. Případné novinky a aktuality můžete sledovat na jejich webových stránkách, facebookových stránkách případně na Youtube kanálu. To už vám pak nic neunikne.