Můžeme si říct, že nejkrásnější doplněk na ženě je šperk, ale zároveň i krásná italská dámská kožená kabelka za velmi slušnou cenu a ve vynikající kvalitě.

Pojďme si povědět něco o kožených kabelkách.

Jako první styl kožených kabelek můžeme mít menší kabelky s úzkým páskem, které můžeme hodit přes rameno. Italské kabelky jsou především známé svou kvalitou, takové typy kabelek jsou vyrobeny z pravé kůže. Tyto kabelky můžete sehnat například v bílé barvě. Cena je kolem 699 Kč.

Druhým stylem jsou vysoké kabelky s kratšími uchy. Většinou tyto kabelky mají na výšku 35 cm, díky této výšce je kabelka velmi prostorná, takže se vám do ní vejde mnoho věcí a je tak praktická pro denní nošení. Můžete si ji dát i přes rameno. Cena se pohybuje kolem 1 199 Kč.

dámská kožená kabelka

Třetím stylem jsou kabelky spíše do šířky s delšími uchy. Šířka se většinou pohybuje kolem 36 cm, takže tam jde dát bez problému předmět ve velikosti A4. Pokud milujete barvy, tak v odkazu seženete i barevné dámské kožené kabelky novakabelka.cz. Takovou kvalitní kabelku seženete za 1 800 – 3 300 Kč.

Čtvrtým stylem jsou kabelky do šířky, ale s krátkými uchy. Takové kabelky mohou být vyrobeny z pravé měkké kůže a jejich šířka může být až 44 cm, ale i méně. Tyto typy kabelek mají mnoho podtypů a barev, takže se vybere každá. Cena se může pohybovat kolem 2 500 Kč.

dámská kožená kabelka

Kabelek je mnoho typů, proto při pečlivém výběru, který může trvat déle, si svojí vysněnou kabelku a uděláte si radost. Také vás může překvapit partner nebo někdo blízký, který vám bude chtít udělat radost, ať už k nějaké události jako jsou například narozeniny, ale také třeba jen z lásky, za to, že prostě jste. Je důležité popřemýšlet nad tím, co nejčastěji nosíte v kabelkách, a která tedy pro vás bude nejvíce praktická. Zapřemýšlejte, zda se vám hodí kratší uši nebo dlouhé. Zda chcete kabelku pro běžné nošení anebo například jen rychle do města či na společenské akce.

Vybere si každá.