Nejsou vhodné jenom na rekreační používání. Mnozí lidé je využívají jako chatky na zahradě, ale můžete je používat právě i jako obydlí pro bydlení na trvalo. Celoroční využití domů je možná pro někoho neobvyklé, ale v dnešní době se považuje už skoro za samozřejmost. Každý dům je postaven tak, abyste jej mohli následně nechat zkolaudovat. Můžete získat číslo popisné a bydlet v takovémto domově celoročně. Je řádně zateplený a přesto skýtá další výhody. Bydlení v těchto typech domů je nízkoenergetické, takže představuje pouze malé náklady na bydlení.

maličký obývák

Ø Využít také můžete mobilní dřevostavby celoroční pro bydlení po celý rok. Velká výhoda tkví v tom, že vypadají vzhledově velice působivě a elegantně. Dřevostavby jsou dobře zateplené. Můžete je využívat pro trvalé bydlení nebo si zvolit variantu rekreační. Hodí se na louky, k lesům, zkrátka na jakýkoliv volný pozemek. Vybírat si můžete z několika různých velikostí obydlí. Dřevo navíc působí přirozeným dojmem.

Velkou výhodou je přestěhování. Dům můžete nechat převést, takže není problém, když se lidé musí stěhovat do jiného kraje nebo dokonce do jiného státu. Vše odborně zařídíme.

malé městečko

Vybavení domu

Každý dům je hned vybaven. V základu je samozřejmostí kuchyňská linka, spotřebiče, také v koupelně je vana, baterie, obklady, na stěnách malba. To vše je součástí již základního standardu. Pokud si přejete mít dům podle svých představ, pak přijďte, rádi s vámi na tomto projektu budeme spolupracovat. Naše práce zahrnuje ještě mnohé další služby. Dům postavíme, dovezeme, zařídíme profesionální přepravu i ustavení až na místě určení. Mezi další služby se řadí opravy, servis nebo zateplení či jiné úpravy domku. Zařídíme také profesionální přepravu, pokud byste se chtěli přestěhovat.

strom na pozemku

Ø Dřevostavby jsou v posledních letech velice oblíbené i z hlediska nákladů na bydlení. Jejich pořizovací cena je také velice nízká a proto lidé rádi využití této lákavé nabídky. Můžete v nich bydlet natrvalo a pořídit si číslo popisné. Díky tomu budete mít vlastní dům, ve kterém se budete cítit příjemně a útulně. Vybavení je vždy nové a velice příjemné. Pohodlná sedačka, krásná, nová a moderní kuchyňská linka. Čistá a nová koupelna, zkrátka co víc si přát.