Oslava narozenin je vždy velká událost, ať už jde o malé dítě, nebo o dospělého člověka. Vždycky by se měly pořádně oslavit. Narozeniny ale nejsou jediná příležitost k oslavě. Slavíme spoustu věcí, pracovní úspěchy, životní jubilea a další milníky, které jsou pro nás nějak důležité. Někteří mají rádi velké oslavy se spoustou lidí z řad rodiny a přátel. Takové oslavy zpravidla trvají celý den. Aby to nebyla nuda, je třeba vymyslet pořádný program. Zábava na oslavu může mít různé podoby, jako třeba kouzelníka.

kouzelnické potřeby

Jedinečný a neotřelý způsob zábavy pro všechny
Skvělá cena a vynikající domluva
Pobavíme dospělé i děti
Zapojíme do programu diváky

To jsou hlavní důvody pro pozvání kouzelníka na svatbu, oslavu narozenin, oznámení zasnoubení nebo třeba promoce. Celá akce je vždy pečlivě plánovaná, aby se zabavili opravdu všichni. Vymyslet takový program je pro nás snadné, protože vystupujeme na oslavách dlouho. Díky tomu a nasbíraným zkušenostem tvoříme tým, který už ví co a jak.

kouzelník s asistentkou

Uvidíte skvělé karetní triky, o kterých budete dlouho přemýšlet. Necháváme zmizet různé předměty, ale nebojte se, vrátí se k vám vzápětí. Uvidíte předměty i létat. Zaručujeme vám individuální přístup, na základě kterého vám vytvoříme program a míru. Další možností jak využít naše služby, je moderování různých oslav a večírků. Není nic horšího, než když na nějakém večírku vázne zábava. Díky mému moderování budete mít na co vzpomínat. Nemusíte se bát nevhodných a trapných vtipů, kterým se nikdo nesměje. Zábavu vytvářím nenucenou, vhodnou pro všechny a vy si odnesete příjemný zážitek v podobě skvěle zvládnutého večírku.

Termíny se plní
Nejčastější a nejoblíbenější oslavy a akce bývají venku za hezkého počasí. A protože se pomalu ale jistě blíží jarní a letní sezona, je dobré si mé služby zarezervovat včas. Společně strávíme krásné chvíle a vy si odnesete neopakovatelné zážitky.