Vždycky mě zajímalo, jak co se představuje. Proto jsem byla velmi překvapená, když mi bratr šel pracovat do firmy, kde se vyrábí různé plastové kontejnery anebo přepravky. A řekla jsem si, že bratra tohle asi musí hodně zajímat a bavit. Jinak si to nedokážu představit. Protože můj bratr je vyučený automechanik a říkal mi, že práce s auty a motory ho dost baví. Proto jsem absolutně nepochopila, proč bratr šel do firmy, kde se vyrábí plastové kontejnery a další přepravní věci, které jsou na přepravu zboží. Chtěla jsem se bratra zeptat, ale zrovna v ten den odešel do zaměstnání. A já na měsíc odjížděla pracovně pryč.

Vystavené boxy s ovocem.

Sice jsem se stále zajímala o bratru práci, protože si spolu hodně rozumíme, ale taky jsem se musela věnovat své práci. Bratr mi řekl, že budou představovat trh. Pod tím představení trhu jsem si představila to, že budou propagovat výrobky své firmy. A že tohle naprosto skvělý způsob. Protože kdyby se něco nepředstavovalo a nebylo ani představování trhu https://www.schoellerallibert.com/cz/markets/system-integration, tak by třeba zákazníci vůbec nevěděli o nějaké nové úrovni skladu.

Trh má mnoho způsobů prezentace.

A jedná se o to, že se sklad můžete automatizovat. A to zcela povýší na novou úroveň. Samozřejmě, na tu lepší úroveň. Je to moderní distribuční centrum, které se automatizuje a digitalizuje. Označuje se to jako průmysl 4.0. Myslím si, že tohle už je něco nového a skvělého, takže si podle mého názoru pozoruji, že na představení trhu se jistě nudit nebudete. Záleží ale na vás, jestli se na to půjdete podívat nebo ne. A za mě já vám to doporučuji. Byla jsem se taky na to podívat a musím uznat, že manažeři představování trhu si dali opravdu hodně záležet na své reputaci a na renomé své firmy. Sama jsme byla překvapená, že i bratr tam měl své slovo. Líbilo se mi, že bratr je ve firmě www.schoellerallibert.com je velmi spokojený a já jsem byla zase na svého bratra náležitě hrdá.