Zábavné, originální, nepřekonatelné, zkrátka a dobře úžasný zážitek, který si možná brzy budete chtít zopakovat. Hledáte zábavu na nedělní odpoledne? Nebo chcete někoho obdarovat neobyčejným dárkem ve formě zážitku? V dnešní době je to velice moderní a trendy, tak buďte originální! A třeba vás obdarovaný vezme s sebou!

Báječným odreagováním, ale i skvělou zábavou a chvilkou, kde si budete moci užít přemýšlení a spolupráci, to všechno vám může ukázat úniková hra Pardubice https://www.enigmaescape.cz/hledate-unikovou-hru-pardubice/.

přesýpací hodiny

Únikové hry jsou stavěny tak, abyste dokázali přemýšlet, ale i logicky uvažovat. Samozřejmě se u toho máte také bavit, takže vezměte partu přátel nebo kamarádů, nejméně musí mít tato skupina dva, nejvíce pět členů, a můžete vyrazit za zábavou. Může se jednat o kolegy z práce, kamarády ze školy nebo z hospody kam chodíte na pivo, či kamarády se kterými se často nevídáte. Vezměte klidně někoho z rodiny.

Dalším faktorem je časový limit. Na splnění úkolu budete mít vymezený čas a to 75 minut.
Zavření v místnosti bez oken a dveří, jak se vysvobodíte? Tak hrozné to zase nebude, ale přemýšlet byste měli a také spolupracovat v rámci skupiny, pak se možná dostanete ven. Najdete klíč? Správnou odpověď na hádanku? Všímejte si každičkého detailu, kdekoliv může být nápověda.

dveře otazník

Hra může mít i svůj příběh, stačí si vybrat, který by se vám líbil.

Tímto způsobem můžete uspořádat také teambuilding. Jistě se kolegové spolu dobře seznámí, když budou muset absolvovat tento malý, vzájemný, veselý a originální test.

Vhodný dárek pro každého k narozeninám. Uděláte s ním jistě velkou radost.

A co takhle školní výlet? Takový děti jistě ještě nezažily!

Přemýšlet by se dalo i o jedinečné a originální rozlučce se svobodou.

Užívejte si přemýšlení, záhady, tajuplnou atmosféru i dobrou zábavu s přáteli. Jedinečná a originální zábava na volné odpoledne, když chcete někoho překvapit.