Distributor léčiv je velmi pečlivý a důležitý člověk. Bez distributora léčiv bychom neměli to, co nutně potřebujeme. A věřte, že my lidé toho potřebujeme nutně tolik, že bychom bez toho ani možná nedokázali přežít. A nyní mám na mysli hlavně ty, kteří berou léky na vážnou nemoc. Ale co třeba léky na bolest? Bez nich bych se například já opravdu jen těžko obešla. Neznám nic horšího než velká tepavá bolest hlavy! Distributor léčiv je ale taky ještě důležitý v tom, že rozváží léky taky do dalších lékařských a zdravotních institucí, takže například jako senior centrum nebo lékárny, nemocnice a tak dále. Bez distributor, aby to nebylo ono a pochybuji, že vy by jste si někam pro léky jezdili úplně sami. A jak by to řešili ti lidé, kteří nemají auto? Distributor léčiv je prostě nenahraditelný a já se přiznám, že si myslím, že je to i hodně záslužná práce a musí se hodně cenit.

Distribuce léků je důležitá.

Navíc distributor léčiv taky musí projít velkým výběrovým kolem, které není zrovna lehké. Tady budoucí distributor léčiv musí umět zacházet s léky a vědět alespoň základní znalosti o lécích ha dalších léčivech. Navíc se jistě očekává, že distributor léčiv bude umět skvěle řídit dodávku nebo kamion, Je jasné, že distributor léčiv nebude jezdit osobním autem, ale minimálně dodávkou, takže na to taky brát ohled. A taky v neposlední řadě je nutné udělat nějaké základní psychologické testy. Víte, dříve to nebylo nutné, protože se na tu bezpečnost ještě tak moc nedalo, ale jak víme, tak čím jde doba vpřed, tak tím víc jsou nějací lidé zvědaví.

Některé léky jsou velmi drahé.

A to může, jak vést k zneužití léku nebo nějaké pravomoci. A i když není tak jednoduché tuto pozici získat, tak věřte, že alespoň máme pak ty nejlepší distributory léčiv. A za to můžeme být rádi. Navíc distributor léčiv je taky velmi záživná práce, protože každý den je úplně jiný, takže tady se nudit nebudete. A pokud chcete, můžete mít i závozníka na pomoc.