Pomýšlíte na úvěr a nevíte, kterou z běžně dostupných půjček zvolit? Máte hned několik různých možností!

Výběr té pravé půjčky samozřejmě závisí jen na vašich možnostech a potřebách. Můžete vyrazit do banky, anebo do nebankovní společnosti. Můžete vybírat podle toho, jaká je úroková míra půjčky, anebo podle toho, jak je obecně finančně výhodná. Můžete si zvolit ten nejrychlejší úvěr bez zbytečných složitostí, anebo naopak takový, který vám vyjde vstříc v tíživé životní situaci, ať už máte dluhy, exekutora na krku, zápis v registru, anebo vám jen nevychází bonita.

Zkrátka existuje milión různých možností a je jen na vás, jakou z nich si zvolíte.

money-soothes-1339773_640

Když má člověk mnoho možností na výběr, tak se mu může snadno stát, že neví, jakou z nich zvolit. Možná by nakonec bylo nejlepší, kdyby vám někdo ušil úvěr na míru podle vašich potřeb?

Ano, i to je možné, a dokonce to není nic speciálního. Když vyrazíte do nebankovní společnosti, bude to postup, který poskytovatel úvěrů automaticky zvolí – sestaví vám úvěr na míru tak, aby s ním byly obě dvě zúčastněné strany maximálně spokojeny.

Velkou předností nebankovních hypoték je to, že se dokážou poprat téměř s každou životní situací, což se vám v bance rozhodně nestane. Když budete mít zápis v registru, anebo nižší bonitu, tak vám dokonce nezbývá nic jiného, než se obrátit s žádostí o nebankovní hypotéku bez registru, anebo o hypotéku bez dokládání příjmu hypotekybezregistru.cz, protože v bance vám v takové situaci nic nenabídnou.

ruzove prasatko

A pokud jde o podmínky takového úvěru, nejsou nijak složité. Vlastně jsou jen dvě – mít rozumnou bonitu (a věřte, že i s nižším příjmem je možné pracovat), a ručit za úvěr nemovitým majetkem.

Podle toho, jak velké budou vaše potíže, se bude odvíjet výše úroků. Platí, že čím více je půjčka pro věřitele riziková, tím bude i úroková míra vyšší. Na druhou stranu, když se vaše situace zlepší, pak i takovou půjčku můžete refinancovat.