Havárka vody, instalatérské práce nebo jen kapající kohoutek. Ať už řešíte ve vaší domácnosti, nebo kdekoliv jinde, něco podobného, je dobré vědět, že máte za zády tým profesionálů, kteří jsou vám k dispozici dvacet čtyři hodin denně. V případě takové závady se opravdu nedoporučuje pokoušet se provést opravu sám. Každá chyba totiž může zapříčinit další poruchu.

Zde se omyly opravdu neodpouští. Nakonec vás totiž mohou přijít draho. Cena je v tomto případě velmi silný faktor, který ovlivňuje kvalitu. Alespoň to, si většina lidí myslí. Není to však vždy pravda. Vysoká cena vám nemůže zaručit kvalitně odvedenou práci. Proto dejte radši na reference a zkušenosti lidí ve vašem okolí. Ale jasně, pokud vám praskne trubka ve dvě v noci, těžko se budete pídit po recenzích. Prostě zavoláte na první číslo, které najdete.

Instalatéři nemusí být drahý

Pokud ale hledáte opravdu dobrého instalatéra a nechcete se při vašem výběru spálit, využijte služby, které nabízí A.K.Servis. Na trhu působíme už dvacet pět let a máme za sebou tisíce spokojených zákazníků. Je jedno, jestli je jedna odpoledne, nebo jedna v noci, protože fungujeme pořád. Instalatér nonstop se hodí do každé domácnosti a o to víc, když máte jistotu kvalitního servisu za dobrou cenu.

Pamatujte! V případě závady, je důležité jednat rychle, protože jakmile dojde k havárii vodovodních rozvodů, může dojít k obsáhlým škodám a jejich oprava pak může vyjít draho. Důležité je okamžitě vypnout přívod vody, aby se zabránilo dalšímu zničení.

Důležité je vypnout přívod vody

Není nic horšího, než když vám o půlnoci praskne trubka a vy nevíte na koho se obrátit. Fungujeme v celém středočeském kraji a po celé Praze. Náš záběr je široký takže nejen, že vám dokážeme opravit a vyčistit odpad nebo kanalizaci, vyhledáme kde voda uniká a zvládáme i topenářské a zednické práce, stejně jako čištění a revizi kanalizace.