Jezdilo se tehdy všude po koberci v pokojíčku, ale také i po celém bytě, někdy i venku, ale tam byla určené vozidla větší, například velká plastová Tatra. Ale pořád jakoby něco chybělo, což tehdejší výrobce hraček ani nenapadlo, co by to mohlo být. Byla to garáž, nebo nějaké parkoviště pro oblíbená autíčka. Protože jednoduše tento výrobek nešel sehnat, tak se musela stavět parkoviště i garáže z hracích kostek. Aby byla stavba kompletní, tak střecha většinou byla z pohádkových knížek.

pravé poschoďové garáže

Dnes je nabídka rozšířená, vaše děti mohou mít opravdovou dřevěnou garáž pro děti chytraliska.cz, dokonce s vlastním výtahem. Někdo může tvrdit, že parkovat vozidlem je tak snadné. A vaše ratolest bude mít možnost tento úkon natrénovat a dokonce může zaparkovat na vícepodlažním parkovišti. K trénování mají děti příležitost na uvedeném vícepodlažním parkovišti s několika nádherně vybarvenými autíčky. Aby měla tato hračka více možností, může se použít pro vozidla výtah. Vaše ratolest má možnost dokonce založit malou firmu a může ve svém parkovišti nechat své klienty-řidiče parkovat a za zvláštní příplatek jim dokonce dovolit použít výtah.

garáž s mechanikem

Nebo může být tato hračka použitá na časově měřené zaparkování, tady se určitě fantazii meze moc nekladou. Šťastný majitel poschoďových garáží se nemusí bát, že strojovně výtahu dojdou baterky. Tady se nemůže u hraček uvedená chyba stát, ovládání výtahu pro vozidla je totiž na ruční pohon šikovných rukou vašich dětí, takže je provoz velmi ekologický. Podobné hračky pomáhají u dětí v rozvíjení jejich motorických dovedností, pozitivně působí na jejich návyky. Navíc se vaše ratolesti nejen skvěle zabaví, ale zároveň se u nich má možnost rozvíjet jejich vnímavost, tvořivost, představivost, i již uvedené motorické dovednosti, což jsou podle odborníků schopnosti, které jsou nezbytné pro správný rozvoj každého dítěte.