Práce na počítači

Když jsem byla na základní škole, tak jsem si říkala, že půjdu studovat zdravotní školu, protože zdravotní škola mě bavila a já jsem vždycky chtěla být zdravotní sestra. Jenomže postupem času jsem si to rozmyslela, nějak se mi nechtělo už jít studovat. Řekla jsem si, bych chtěla dělat něco úplně jiného. Přemýšlela jsem, jestli jít ihned na učební obor, který trvá pouze tři roky a je úplně jednodušší, nebo jít na ekonomickou školu, kterou mi stále nutí a doporučuje moje máma s tátou. Já jsem chtěla jít sice na zdravotní školu, ale když jsem viděla, jak moji rodiče stále na mě naléhají, tak jsem dala na jejich názor. A možná, že jsem udělala dobře.

Vždy je co se učit.

Ekonomická škola je opravdu perfektní a hodně mě baví. Mám tam skvělé známky a já si říkám, že je to vlastně skvělé, že se na tuto ekonomickou školu šla. Máme tam velmi výkonné a designové počítače a taky se učíme opravdu odborné znalosti o informační technologii a dalších technických věcech a parametrech. Taky se tam učím účetnictví a umím matematiku, protože je to můj koníček.

S technologií si musíme poradit.

Taky jsem opravdu ráda, že konečně umím pracovat více s počítačem. Počítač sice doma mám, takže základy o informační technologie mám jasné a znám je, ale je opravdu nejlepší, pokud vám všechny důležité informace o informační technologie a počítačích a Wordu naučím nějaký profesionál, který v tom a už mnohaleté zkušenosti. Znám totiž mnoho případů, kdy někoho třeba učil nějaký člověk, který neměl tak odborné znalosti. Potom top dopadlo tak, že dotyčného žáka naučil ten neodborný učitel jen samé blbosti, které se potom velmi špatně odbourávají nahrazují novými lepšími znalostmi. Proto je opravdu lepší, když si daného učitele nebo člověka prověříte, jestli má opravdu velké znalosti. V tomto případě velké znalosti o informační technologii a taky o počítačích.